Továrna My Father Cigars – Grand Opening

Zajímavé video ze slavnostního otevření nové továrny My Father Cigars v Nicaragui je sice staršího data, ale přesto pro nás velmi aktuální z toho důvodu, že se tyto špičkové doutníky dostaly nově od března tohoto roku také na český trh.

Doutníky My Father jsou dílem legendárního a předního výrobce doutníků Don Pepin Garcii. Don Pepin Garcia je mnohými odborníky považován za jednoho z nejlepších mistrů v oboru výroby ručně balených doutníků. Není tedy překvapením, že mnohé doutníky, které patří pod značku My Father dostávají pravidelně ta nejvyšší ocenění v prestižních hodnoceních po celém světě. Jedná se o doutníky Pepin Garcia, My Father a Tatuaje.

Na videu se setkáme s celou rodinou Garcia. Don Pepin Garcia, jeho dcera Janny Garcia, která má ve firmě na starosti komunikaci a PR, jeho syn Jaime Garcia jenž postupně přebírá otcovu úlohu a pracuje na produkci a výrobě doutníků. Při slavnostním otevření továrny nechybí ani Pete Johnson, který vlastní značku doutníků Tatuaje a pro kterého rodina Garcia tyto doutníky vyrábí. Doutníky Tatuaje patří mezi nejoblíbenější v USA.

Dále se akce zúčastnili Colin Ganley a Frank Selzer, známí editoři doutníkových magazínů. Eric Espinosa, který je autorem prémiových doutníků 601 a další osobnosti ze světa kvalitních, ručně balených doutníků.

Sortiment doutníků My Father dováží do ČR firma MORAVIA TOBACCO a zahrnuje doutníky Pepin Garcia, My Father, Tatuaje , La Riqueza, El Triunfador a Ambos Mundos. Doutníky My Father No.1 Robusto získali například v roce 2009 třetí místo v žebříčku Cigar Aficionado, Ambos Mundos No.1 v roce 2010 jedenácté místo.

You may also like...