Doutníky Tatuaje Noellas

Tatuaje je značka prémiových, ručně balených doutníků, které pod záštitou legendárního Don Pepin Garcii vyrábí v továrně My father tvůrce značky Pete Johnson. Továrna se nachází ve slavné oblasti Estelí v Nicaragui, která je známá produkcí toho nejkvalitnějšího tabáku na světě. Pete Johnson má v oblibě tetování a tak doutníky pojmenoval „Tatuaje“ tedy Španělským výrazem tohoto slova.

Tatuaje Noella parametry

Velikost prstýnku: 42
Rozměry: 130 x 19 mm
Typ/Formát: Corona
Země původu: Nicaragua
Výroba: ručně balený

Vzhled

Tatuaje Noellas je na první pohled krásný doutník, hladký povrch, pečlivě ubalený. Je opatřen hnědým, úzkým prstýnkem. Má tmavší krycí list v barvě čokolády, na povrchu s mastným leskem.

Konstrukce a hoření

Tatuaje Noellas je doutník velikosti Corona, jedná se o plný doutník výrazné chuti a vůně. Hoření je pozvolné, provázené hustým kouřem a sněhově bílým popelem. Popel není tak pevný, což je dáno spíše menšími rozměry doutníku.

Vůně a aroma

Před zapálením doutník voní po cedru, vůně je jemně peprná. Po zapálení je ihned patrná výrazná chuť a vůně skořice, kůže a cedru. Doutník na svoji velikosti vydává poměrně bohatý kouř. Doutník si po celou dobu hoření zachovává výraznou, peprnou chuť a vůni.

Cena doutníku

Cena doutníku se v maloobchodním prodeji pohybuje pod hranicí 190Kč což je ve vztahu k jeho kvalitě odpovídající cena. Můžeme jej řadit spíše mezi levnější a cenově dostupné doutníky.

Celkové hodnocení

Doutníky Tatuaje Noellas patří mezi velmi kvalitní prémiové kuřivo, vychutnají si jej především příznivci plných a výrazných doutníků. Jedná se o poctivě vyrobený doutník z kvalitních surovin. Před kouřením doporučujeme nechat doutník uležet alespoň měsíc v humidoru aby si sedl.

You may also like...